Senarai calon PRN Sabah

2,418

12 SEPT: Calon-calon yang bertanding dalam Pilihan Raya Negeri (PRN) Sabah adalah seperti berikut:

N.01 Banggi

  1. Kamri Kail (PCS)
  2. Mohammad Mohamarin (WARISAN)
  3. Akram Ismail (BN-UMNO)
  4. Salbin Muksin (USNO)
  5. Abdul Aziz Amir Bangsah (PPRS)
  6. Datu Amir Kahar Datu Mustapha (Bebas)
  7. Miasin Nusiri (Bebas)

N.02 Bengkoka

  1. Jose Modsinupu (PCS)
  2. Junsim Rumunzing (UPKO)
  3. Dr Samuil Mopun (PBS)
  4. Harun Durabi (BN-UMNO)
  5. Omar Jalun (USNO)
  6. Sotijin Juhui (PGRS)
  7. Mary E Dumpangol @ Aminah Ambrose (Bebas)
  8. Rita Cham (Perpaduan)
  9. Maklin Masiau (Bebas)
  10. Pransol Tiying (Bebas)
  11. Akian Ah Kiew (Bebas)

N.03 Pitas

  1. Sharif Sahar Sharif Ading (PCS)
  2. Shariff Azman Sharif Along (WARISAN)
  3. Sufian Abdul Karim (BN-UMNO)
  4. Illasam Nurkasim (USNO)
  5. Ruddy Awah (Bebas)

N.04 Tanjung Kapor

  1. Shawn Davey Robert Lee (PCS)
  2. Chong Chen Bin (WARISAN)
  3. Norlizah Gurahman (PN-BERSATU)
  4. Awang Karim Abdul Kadir (USNO)
  5. Chin Kee Yong (LDP)

N.05 Matunggong

  1. Sarapin Magana (PCS)
  2. Sazalye Donol Abdullah (PKR)
  3. Julita Majungki (PBS)
  4. Richard Kastum @ Mosinal (BN-PBRS)
  5. Hibin Masalin (PGRS)
  6. Joseff Emmanuel (Bebas)
  7. Dr Paul Porodong (Bebas)
  8. Ronald Tampasok (Bebas)

N.06 Bandau

  1. Webley Disim @Rizal (PCS)
  2. Majamis Timbong (WARISAN)
  3. Datuk Wetrom Bahanda (PN-BERSATU)
  4. Azahari Amit (USNO)
  5. Raphael Biun (LDP)
  6. Delly Surag @ Tolok (Bebas)

N.07 Tandek

  1. Andy Villson Malingka (PCS)
  2. Padis Majingkin (UPKO)
  3. Hendrus Anding (PBS)
  4. Yillson Yanggun (BN-PBRS)
  5. Anita Baranting (Bebas)
  6. Liensin @ Danny Leinsin Limpakan (LDP)

N.08 Pintasan

  1. Padlan Samad (PCS)
  2. Mohd Safian Saludin (WARISAN)
  3. Fairuz Renddan (PN-BERSATU)
  4. Tan Sri Pandikar Amin Mulia (USNO)
  5. Roslan Mayahman (PPRS)
  6. Datuk Almudin Kaida (Bebas)

N.09 Tempasuk

  1. Abdul Alif Saibeh (PCS)
  2. Mustapha @ Mohd Yunus Sakmud (PKR)
  3. Mohd Arsad Bistari (BN-UMNO)
  4. Amzah @ Hamzah Sundang (USNO)
  5. Kanul Gindol (PGRS)
  6. Datuk Musbah Jamli (Bebas)

N.10 Usukan

  1. Datu Mohd Nazaruddin 13 Datu Tiga Belas (PCS)
  2. Abdul Bakhrin Mohd Yusof (WARISAN)
  3. Datuk Seri Salleh Said Keruak (BN-UMNO)

N.11 Kadamaian

  1. Dr Beting Giling @ Joshua (PCS)
  2. Datuk Ewon Benedick (UPKO)
  3. Demis Rumanti (PBS)
  4. Duanis Mogirong @ Djuanis (BN-PBRS)
  5. Raiting @ Mohd Farhan (Bebas)
  6. Leduning Lengik @ Ernest (LDP)

N.12 Sulaman

  1. Datuk Rekan Hussien (PCS)
  2. Datuk Aliasgar Basri (WARISAN)
  3. Datuk Seri Hajiji Noor (PN-BERSATU)

N.13 Pantai Dalit

  1. Mohd Amirul Amin (PCS)
  2. Utoh @ Rakam Sijim (WARISAN)
  3. Jasnih Daya (BN-UMNO)
  4. Matbee @ Matbeh Ismail (USNO)
  5. Awil Kamsari (PGRS)
  6. Peter Pikul (Bebas)
  7. Rusdi Saelih (LDP)
  8. Johan Jahid (Bebas)

N.14 Tamparuli

  1. Denis Gimpah (PCS)
  2. Alijus Sipil (PKR)
  3. Datuk Jahid Jahim (PBS)
  4. Dr Raymond Alfred @ Jenry (LDP)

N.15 Kiulu

  1. Andau Yasun @ Bruno (PCS)
  2. Datuk Seri Wilfred Madius Tangau (UPKO)
  3. Datuk Joniston Bangkuai (PBS)
  4. Dr Rozylyn @ Rosalyn Gelunu (LDP)
  5. Jolianis Lampog (Bebas)
  6. Dominic Yasun (Bebas)

N.16 Karambunai

  1. Dayangku Ayesha Humaira Ak Othman Shah (PCS)
  2. Ahmad Jais Otong (WARISAN)
  3. Datuk Yakubah Khan (BN-UMNO)
  4. Nerudin Ludah (PGRS)
  5. Marajoh Unding (LDP)
  6. Ibrahim Linggam (USNO)

N.17 Darau

  1. Ansari Abdullah (PCS)
  2. Azhar Matussin (WARISAN)
  3. Datuk Jumat Idris (BN-UMNO)
  4. Laliman Kemad (USNO)
  5. Sumali @ Marino bin Ahmad (LDP)
  6. Dasim @ Ricky Jikah (PGRS)

N.18 Inanam

  1. Dr Regina Lim (PCS)
  2. Peto Galim (PKR)
  3. Datuk William Majimbun (PBS)
  4. Mohd Hardy Abdullah @ Zoro Yukon (USNO)
  5. Datuk Francis Goh Fah Shun (PGRS)
  6. Tan Sri Chong Kah Kiat (LDP)
  7. George Ngui (Bebas)
  8. Achmad Noorasyrul Noortaip
  9. Terence Tsen (Anaknegeri)
  10. Kenny Chua Teck Ho (Bebas)

N.19 Likas

  1. Lu Siau Wee (PCS)
  2. Tan Lee Fatt (WARISAN-DAP)
  3. Dr Chang Kee Ying (BN-MCA)
  4. Daniel Isaac Hoong (USNO)
  5. Chong Chee Vui (PPRS)
  6. Chia Chui Ket Melanie (Bebas)
  7. Sim Fui (LDP)

N.20 Api Api

  1. Datuk Pang Yuk Min (PCS)
  2. Christina Liew Chin Jin (PKR)
  3. Datuk Dr Yee Moh Chai (PBS)
  4. Chong Tze Kiun (PGRS)
  5. Lo Yau Foh (PPRS)
  6. Ng Chun Sua (Bebas)
  7. Sim Sie Hong (Bebas)
  8. Marcel Jude (Bebas)
  9. Chin Su Phin (LDP)

N.21 Luyang

  1. Wilson Chang Khai Sim (PCS)
  2. Phoong Jin Zhe (WARISAN-DAP)
  3. Gee Tien Siong (PN-SAPP)
  4. Datuk Hiew King Cheu (PGRS)
  5. Datuk Anthony Linggian (LDP)
  6. Chin Ling Ling (Bebas)

N.22 Tanjung Aru

  1. Noran Addy Sukiran (PCS)
  2. Datuk Junz Wong (WARISAN)
  3. Datuk Edward Yong Oui Fah (PBS)
  4. Mohd Reduan Aklee (BN-UMNO)
  5. Shaffic Risaib Shah (USNO)
  6. Rizawani Fiona Heng (PGRS)
  7. Jan Chow Yee Fah (Bebas)
  8. Ibrahim OKK Mohd Laiman Diki (LDP)

N.23 Petagas

  1. Ahmad Farid Sainuri (PCS)
  2. Awang Ahmad Sah (WARISAN)
  3. Arsit Sedi (PN-BERSATU)
  4. Mohamad Kulat (PGRS)
  5. Jecky Lettong @ Thaddeus Jack (LDP)
  6. Paul Nointien (Bebas)

N.24 Tanjung Keramat

  1. Ira Elza Uzair Yahaya (PCS)
  2. Rosdy Wasli (PAN)
  3. Shahelmey bin Yahya (BN-UMNO)
  4. Mohd Salleh bin Lamsin (USNO)
  5. Faezah Ibnu (LDP)

N.25 Kapayan

  1. Chua Juan Shiuh (PCS)
  2. Jannie Lasimbang (WARISAN-DAP)
  3. Dr Edwin Bosi (PBS)
  4. Lu Yen Tung (BN-MCA)
  5. Stephen Jacob Jimbangan (PGRS)
  6. Chew Shung Seng (Bebas)

N.26 Moyog

  1. William Sampil (PCS)
  2. Datuk Darrel Leiking (WARISAN)
  3. Joseph Sulaiman (PN-STAR)
  4. Robert Richard Foo (Bebas)
  5. Vinson Loijon (PPRS)
  6. Marcel Annol (LDP)
  7. John Chryso Masabal (PBS)

N.27 Limbahau

  1. Aubrey G Sham (PCS)
  2. Datuk Juil Nuatim (WARISAN)
  3. Datuk Johnny Mositun (PBS)
  4. Susanna Jainim Jaris (USNO)
  5. Evelyn June Charlie (PGRS)
  6. Pius Lokium (Bebas)
  7. Cornelius Frederick @ Michael FJ Sulip
  8. Laurence Onjuman (Bebas)

N.28 Kawang

  1. Abd Rahim Lassim (PCS)
  2. Musli Sapan (WARISAN)
  3. Datuk Ghulam Haidar Bahadar (PN-BERSATU)
  4. Awang Arip Nasib (USNO)
  5. Janrywine J Lusin (LDP)

N.29 Pantai Manis

  1. Fauzi Ibrahim (PCS)
  2. Datuk Yahiya Awang Kahar (WARISAN)
  3. Mohd Tamin @ Tamin Zainal (BN-UMNO)
  4. Ag Damit @ Ag Shahzain (USNO)
  5. Mazreca John (LDP)

N.30 Bongawan

  1. Datuk Seri Anifah Aman (PCS)
  2. Dr. Daud Yusof (WARISAN)
  3. Ag Lahap Ag Bakar @ Ag Syairin (BN-UMNO)
  4. Mohd Azree Abd Ghani (LDP)

N.31 Membakut

  1. Saat Ag Damit (PCS)
  2. Dr. Mohd. Kamarudin Abd Hamid (WARISAN)
  3. Mohd Arifin Mohd Arif (PN-BERSATU)
  4. Seniati Abd Ghani (USNO)
  5. Ag Duramin Tafa (Bebas)

N.32 Klias

  1. Abdollah Okin (PCS)
  2. Abdul Rahman (PKR)
  3. Isnin Aliasnih (PN-BERSATU)
  4. Amsir Dani (USNO)
  5. Maksit Saidi (PGRS)

N.33 Kuala Penyu

  1. Cecelia Jompiuh (PCS)
  2. Nelson Wences Angang (UPKO)
  3. Limus Jury (PN-BERSATU)
  4. Parijik @ Fredzex Bagang (PGRS)
  5. Mohd Fadzlee Lee Abdullah (Bebas)
  6. Jefri Mapat (LDP)

N.34 Lumadan

  1. Malik Unsat @ Jahari (PCS)
  2. Awangku Zaidi Pg Wahab (WARISAN)
  3. Kamarlin Ombi (BN-UMNO)
  4. Ali Dad Fazal Elahi (USNO)
  5. Sahlih Sirin (PGRS)
  6. Dayang Aezzy Liman (PHRS)
  7. Mohd Saidi Manan (Bebas)
  8. Ruslan Muharam (PBS)
  9. Johari Mohd Dun (PPRS)

N.35 Sindumin

  1. Jaybee Buayie @ Ezwan Abdullah (PCS)
  2. Datuk Dr Yusof Yacob (WARISAN)
  3. Sani bin Miasin (BN-UMNO)
  4. Manshur @ Manshor OKK Mohd Yassin (USNO)
  5. Arifin Harith (PGRS)
  6. Daniel Gaing (LDP)

N.36 Kundasang

  1. Datuk Ewon Ebin (PCS)
  2. Siriman Basir (WARISAN)
  3. Datuk Dr Joachim Gunsalam (PBS)
  4. Osman Marajin (PGRS)
  5. Jeafry Goh Kautah (LDP)

N.37 Karanaan

  1. Mohd Hadzrul Masnin (PCS)
  2. Awasi Ganie @ Yasin Abdul Ghani (WARISAN)
  3. Datuk Masidi Manjun (PN-BERSATU)
  4. Md Tajuddin Sadi (USNO)

N.38 Paginatan

  1. Amru Abd Kadir (PCS)
  2. Georgina L. George (UPKO)
  3. Datuk Abidin Madingkir (PN-STAR)
  4. Bensin @ Binsin Dani (PGRS)
  5. Jemadi @ Junaidi Sahat (BN-UMNO)
  6. Arthur Sen Siong Choo (PBS)
  7. Datuk Henrynus Amin (Anaknegeri)
  8. Liong Sun Min (LDP)
  9. Kamil Kasibun (USNO)

N.39 Tambunan

  1. Damian @ Richard Marcus Podtung (PCS)
  2. Datuk Dr. Laurentius Nayan Yambu (UPKO)
  3. Datuk Dr Jeffrey Kitingan (PN-STAR)
  4. Nordin Jaini (PGRS)
  5. Silverius Bruno (PBS)
  6. Jimmy Palikat (Bebas)

N.40 Bingkor

  1. Alphonsus Felix (PCS)
  2. Peter Saili (WARISAN-DAP)
  3. Robert Tawik @ Nordin (PN-BERSATU)
  4. Engah Sintan @ Dahlan Abdullah (USNO)
  5. Peter Jino Allion (PBS)
  6. Julianus Favianus (LDP)

N.41 Liawan

  1. Mazlan Latif (PCS)
  2. Rasinin Koutis (WARISAN)
  3. Annuar Ayub (PN-STAR)
  4. Leong Chau Chu (USNO)
  5. Datuk Jake Nointin (Bebas)
  6. Yayan Kukung (LDP)
  7. Daniel Kinsik (PBS)

N.42 Melalap

  1. Apiang Sausun (PCS)
  2. Datuk Peter Anthony (WARISAN)
  3. Datuk Seri Radin Malleh (PBS)
  4. Sazali Justi (USNO)
  5. Jamawi Jaafar (BN-UMNO)
  6. Masdin Tumas (LDP)

N.43 Kemabong

  1. Tay Jin Kiong @ Alfred (PCS)
  2. Datuk Dr. Lucas Umbul (UPKO)
  3. Datuk Raime Unggi (BN-UMNO)
  4. Rainus Sagulau (USNO)
  5. Rubin Balang (Bebas)
  6. Justin Peter (LDP)

N.44 Tulid

  1. Matusin Timam (PCS)
  2. Mudi Dubing (WARISAN)
  3. Matusin Bowie (BN-PBRS)
  4. Flovia Ng (PN-STAR)
  5. Mohamad Khairy Abdullah (USNO)
  6. Dahalan Abdullah (LDP)
  7. Suman Ya Sambun (PBS)

N.45 Sook

  1. Rebecca Taimin (PCS)
  2. Raymond Ahuar (PKR)
  3. Bonepes Been (BN-PBRS)
  4. Ellron Alfred Angin (PN-STAR)
  5. Aning Ansawang (LDP)

N.46 Nabawan

  1. Ampalus Robert Sanaron (PCS)
  2. Albert Aguir (UPKO)
  3. Datuk Abdul Ghani Mohd Yassin (PN-BERSATU)
  4. Maikol Ampuas (Bebas)

N.47 Telupid

  1. Jingkoi Luna (PCS)
  2. Felix Joseph Sitin (UPKO)
  3. Jonnybone J Kurum (PBS)
  4. Abdul Wahab Abdul Gani (BN-UMNO)
  5. Takun B Ladas (LDP)

N.48 Sugut

  1. Raimon Lanjat (PCS)
  2. Norsabrina Japar (WARISAN)
  3. Datuk James Ratib (BN-UMNO)
  4. Undang Jalang (Bebas)
  5. Jubin Tulawi (USNO)
  6. Razak Allexsius Kontuni
  7. Kamaruddin Jamil (PPRS)

N.49 Labuk

  1. Fidelis K. Michael (PCS)
  2. Dennis Tweening Rantau (UPKO)
  3. Samad Jambri (PN-BERSATU)
  4. Sh Suhaimi Sh Miasin (USNO)
  5. Abdul Rahman Kongkawang (Bebas)

N.50 Gum-Gum

  1. Undang Tumpong (PCS)
  2. Arunarnsin Taib (WARISAN)
  3. Suhaimi Nasir (BN-UMNO)
  4. Riduan Sampai (PPRS)
  5. Yunus Nurdin (Bebas)
  6. Jainudin Berahim (LDP)

N.51 Sungai Manila

  1. Sahidzan Ag Salleh (PCS)
  2. Dr. Mahmud Sudin (WARISAN)
  3. Mokran Ingkat (BN-UMNO)
  4. K Zulkipli Harrith (USNO)
  5. Mohd Arshad Abdul (PPRS)
  6. Md Anuar Ma Yusuf (LDP)

N.52 Sungai Sibuga

  1. Irwanshah Mustapa (PCS)
  2. Datuk Armani Mahiruddin (WARISAN)
  3. Mohamad Hamsan Awang Supian (BN-UMNO)
  4. Mohd Jain Aliuddin (PPRS)
  5. Kemellia Hasan (LDP)

N.53 Sekong

  1. Sitti Nurul Ain Sahidah Pitting (PCS)
  2. Alias Sani (WARISAN)
  3. Hazulizah Md Dani (BN-UMNO)
  4. Saran Jumdail (USNO)
  5. Mohd Fazil Ajak (LDP)
  6. Abidin Sukor (PPRS)

N.54 Karamunting

  1. Alvis Loo Mun Yew (PCS)
  2. George Hiew Vun Zin (WARISAN)
  3. Kong Nyuk Thou (PBS)
  4. Chew Kok Woh (BN-MCA)
  5. Ha Cheun Joo (LDP)
  6. Lee Tiang Yong (PPRS)
  7. Adam Chal (USNO)

N.55 Elopura

  1. Voo Min Gin (PCS)
  2. Calvin Chong Ket Kiun (WARISAN-DAP)
  3. Chan Boon Thian (BN-MCA)
  4. Chong Thien Ming (LDP)
  5. Pak Andi @ Mohd Saini (PPRS)
  6. Khairiah S Mohd (USNO)

N.56 Tanjong Papat

  1. Yu Seng Chung @ Louis (PCS)
  2. Datuk Frankie Poon (WARISAN-DAP)
  3. Ken Yong Chie Man (PN-SAPP)
  4. Jamal Ali (PPRS)
  5. Noraini Sulong (Bebas)
  6. Mohd Yunus Apil (USNO)
  7. Lam Jin Dak (LDP)

N.57 Kuamut

  1. Mohd Meszi Ng Abdullah (PCS)
  2. Benson Inggam (UPKO)
  3. Juhari Janan (BN-UMNO)
  4. Dr Ationg Tituh (PGRS)
  5. Masiung Banah (Bebas)

N.58 Lamag

  1. Razman Mayah (PCS)
  2. Mohd Ismail Ayob (WARISAN)
  3. Datuk Seri Bung Moktar Radin (BN-UMNO)
  4. Junny @ Karuak Abdullah (Bebas)
  5. Sairin Abd Rahman (PPRS)

N.59 Sukau

  1. Malaya Kasurah (PCS)
  2. Amrah Liwangsa (WARISAN)
  3. Jafry Ariffin (BN-UMNO)
  4. Jakariah Janit (PGRS)
  5. Datuk Saddi Abdul Rahman (Bebas)

N.60 Tungku

  1. Jani Kulmen (PCS)
  2. Assaffal Alian (WARISAN)
  3. Momen @ Abd Momen Anchai @ Anghai (BN-UMNO)
  4. Mohamad Sidam (USNO)
  5. Jumaat Anwar (Bebas)
  6. Amil Bangsa Amil Ahsan (PKS)

N.61 Segama

  1. Kamarudin Mohd Chinki (PCS)
  2. Datuk Mohamaddin Ketapi (WARISAN)
  3. Aljen Johnny (PN-BERSATU)
  4. Jikamisah Abdul Salam (USNO)
  5. Mohd Basri Abdul Gapar (PGRS)
  6. Nicholas Voo Vune Kett (LDP)
  7. Kamis Burhan (Bebas)
  8. Sahidin Rabaha (PPRS

N.62 Silam

  1. Matusin Sunsang (PCS)
  2. Datu Dumi Masdal (WARISAN)
  3. Abdul Hakim Gulam Hassan (PN-BERSATU)
  4. Mohammad Hamdan Abdullah (USNO)
  5. Ahmad Tiong (PGRS)
  6. Erwan Johan (PPRS)

N.63 Kunak

  1. Mohd [email protected] Samad Asiman (PCS)
  2. Norazlina Arif (WARISAN)
  3. Halid Harun (BN-UMNO)
  4. Utoh Joehann Angkie (USNO)
  5. Hasbi Sariat (PGRS)
  6. Nur Aini Abdul Rahman (LDP)

N.64 Sulabayan

  1. Alahuddin Mohd Sarah (PCS)
  2. Datuk Jaujan Sambakong (WARISAN)
  3. Abdul Manan Indanan (BN-UMNO)

N.65 Senallang

  1. Madjalis KK Lais (PCS)
  2. Datuk Seri Mohd Shafie Apdal (WARISAN)
  3. Norazman Utoh Nain (PN-BERSATU)
  4. Mohammad Ramzan Abdul Wahab (USNO)
  5. D Pg Ahmad Datu Ali Alam (PPRS)

N.66 Bugaya

  1. Jihek Basanu (PCS)
  2. Manis Buka Mohd Darah (WARISAN)
  3. Mohd Daud Tampokong (PN-BERSATU)
  4. Ahmad Kenajaan (USNO)
  5. Rasidan Abd Latiff (Bebas)
  6. Taraji Jamdi (PPRS)
  7. Abdul Jan Muammil (Bebas)

N.67 Balung

  1. Abdul Hamid Damang (PCS)
  2. Andi Rus Diana Andi Paladjareng (WARISAN)
  3. Hamild @ Hamid Awang (BN-UMNO)
  4. Labosa @ Ghazali Jakilan (USNO)
  5. Abu Bakar Jambuan @ Omar (PGRS)
  6. Ariffin Kassim Ibong (PHRS)
  7. Cyril Aloysius (LDP)

N.68 Apas

  1. Datuk Amrullah Kamal (WARISAN)
  2. Nizam Abu Bakar Titingan (PN-BERSATU)
  3. Mohd Sayadi Bakal (USNO)
  4. Datuk Indal (PCS)

N.69 Sri Tanjong

  1. Dr Kour Ken-Keat (PCS)
  2. Justin Wong Yung Bin (WARISAN-DAP)
  3. Fung Len Fui (PN-STAR)
  4. Wong Su Vui (PGRS)
  5. Yapp Yin Hoau (PHRS)
  6. Chung Yaw Hui (Bebas)
  7. Lim Ting Khai (LDP)
  8. Ricky Pang Siau Chern (PPRS)

N.70 Kukusan

  1. Hj Ismail @Taufik Bin Muin (PCS)
  2. Rina Jainal (WARISAN)
  3. Chaya Sulaiman (BN-UMNO)
  4. Ismail Idris (USNO)
  5. Lee Boon King (PGRS)
  6. David Wong Jin Soon (PHRS)
  7. Rosdiansa bin Mohd Noor (PPRS)

N.71 Tanjung Batu

  1. Dr Rudy Nurdin (PCS)
  2. Mohd Afsar Abd Latif (WARISAN)
  3. Andi Muhammad Surady Bandy (BN-UMNO)
  4. Zulkifli Ahmad (USNO)
  5. Kamshari Ibrahim (PPRS)
  6. Asmari Udoh (Bebas)

N.72 Merotai

  1. Abdullah Palile (PCS)
  2. Sarifudin Hata (WARISAN)
  3. Mohamad Jalani Chachu (PN-BERSATU)
  4. Hafeezatul Halimah Mohamad (USNO)
  5. Tan Sri Liew Yun Fah (PHRS)
  6. Shim Yat Yun (LDP)

N.73 Sebatik

  1. Abdul Samat Akui (PCS)
  2. Hassan A Gani Pg Amir (WARISAN)
  3. Datuk Abd Muis Picho (PN-BERSATU)
  4. Hassan Ibrahim (USNO)
  5. Juhuran Kalmin (Bebas)
  6. Baharuddin Basrie (PPRS)
  7. Mohd Balbir Arjan (Bebas)

Senarai rasmi seperti yang dimuktamadkan oleh SPR.

Get real time updates directly on you device, subscribe now.